עיצוב ובניית אתר לגרין מ.מ – ייעוץ כלכלי פיננסי
עיצוב ובניית אתר
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב skype
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב vk
שיתוף ב facebook

אם אתם יזמים שמתלבטים על מיזם חדש, עסקים שמחפשים תנופה, אולי עמותת מלכ”ר? ובעצם כל ארגון או אדם שמחפש את המומחה הכלכלי להישען עליו – חברת גרין מ.מ היא הכתובת שלכם! לחברת גרין בנינו אתר המתאים לעסק לייעוץ כלכלי פיננסי.

עוד
קידום חברת ניקיון
מרכז ידע

איך לשווק נכון חברת ניקיון

קידום חברת ניקיון בגוגל יכול לשווק ביעילות את חברת הניקיון שלי? ומה לגבי אינסטגרם או פייסבוק, איך משתמשים בהם כדי להשיג עוד לקוחות? אם יש לכם חברת ניקיון וותיקה ומבוססת או שאתם מקימים חברה חדשה, נסביר איך לשווק נכון וטוב יותר את חברת הניקיון. כשאחרים מצליחים, למה אנחנו מצליחים פחות? המון דיונים ברשת בתחום השיווק מעלים את הרושם שכולם מצליחים. אין פלא שהרבה בעלי חברות ניקיון מרגישים מתוסכלים. אז קודם כל, צריך לדעת לא רק מה כן עובד אלא גם מה פחות עובד. בזכות רשתות חברתיות, מדיה חברתית ופתרונות מקוונים ומגוונים שונים, הרבה עסקים מצליחים להתרומם ולהגדיל את מעגל הלקוחות וכמובן הגדלת הרווחים. אבל בעוד שישנם עסקים בעלי תדמית “סקסית” שקל מאוד לשווק למשל באינסטגרם או פייסבוק, חברת ניקיון צריך לשווק בדגש על כלים מתאימים אחרים. אז היכן ששיווק בדגש על פייסבוק, אינטסגרם או טיק טוק לא יכול להביא תוצאות מספקות, נסביר איך כן צריך לשווק ואיפה בדיוק נכנס לתמונה קידום חברת ניקיון בגוגל. קידום חברת ניקיון בגוגל לעומת רשתות חברתיות בואו ניקח דוגמא לחברת ניקיון שרוצה להגדיל את המכירות, על ידי התקשרות ארוכת טווח עם לקוחות חדשים. דרך מאוד טובה לכך תהיה לפנות ללקוחות בערוצים שבהם הם נמצאים. לחברת הניקיון שלכם יש עניין להגיע למשל לוועדי בתים. וועדי בתים הם אלה שמחליטים מתי לומר שלום לחברת ניקיון קודמת (שלא היו מרוצים ממנה) והם אלה שמחליטים לפנות לחברת ניקיון אחרת (שיכולה להיות שלכם). אם תנסו למצוא את וועדי הבתים בפייסבוק, למשל, תראו שזו משימה כמעט בלתי אפשרית. בעוד שניתן לאתר (לטרגט) כל מיני פלחים של לקוחות בעלי מאפיינים של גיל, מצב משפחתי, העדפות קניה, תחביבים וכדומה, קשה מאוד לטרגט וועדי בתים. ומכיוון שלחברות ניקיון אין את התדמית הסקסית של תכשיטים מעוצבים, של מכונית חדשה או של בגדי מעצבים, עדיף שאת האנרגיה ובעיקר התקציב שאתם מפנים לקידום בפייסבוק או באינסטגרם תפנו למקום מתאים יותר. אנו ממליצים על קידום חברת ניקיון בגוגל ונסביר למה זה עובד. היכנסו לנעליים של וועד בית שרוצה לשכור חברת ניקיון לאחזקת הבניין. הדבר הראשון שחבר הוועד או יושב ראש וועד הבית יעשה זה להיכנס לגוגל. המבוגרים בדרך כלל מחפשים דרך המחשב, הצעירים יותר ניגשים דרך הסמרטפון, אבל זה לא משנה. כאשר תבצעו קידום בגוגל, תגיעו ליותר לקוחות, בדיוק בנקודת הזמן המתאימה. מה כן אפשר לשווק ברשתות חברתיות? אם אתם מצלמים את הלקוחות שלכם, שממליצים על השירות, אתם יכולים להעלות את הסרטונים הללו לפוסטים. אבל זו דרך משלימה שלא יכולה להחליף אתר אינטרנט איכותי, שאפשר לקדם בגוגל לטובת השגת הרבה לידים וכדי להגיע ללקוחות נוספים. אילו עוד דרכים יעזרו לשווק חברת ניקיון חברת ניקיון היא מסוג העסקים שמאוד מומלץ לשלב בהם פרטיקת שיווק משולבת. כלומר, מצד אחד לבצע שיפורים באתר וקידום בגוגל ומצד שני – להפנות את המבט גם לשיווק מסורתי. למה הכוונה? לדוגמא, פזרו מודעות צבעוניות על לוחות המודעות, בכל האזורים שבהם אתם פועלים. אלה המקומות שבהם וועדי בתים מסתובבים, כשהם לוקחים את הילדים לגן בבוקר, מטיילים עם הכלב בערב, הולכים למכולת או לסידורים. בנוסף, כדאי גם להדפיס פלאיירים ולחלק בתיבות הדואר. אמנם אלה לא דרכי שיווק חדישות, אבל לחברות מהסוג שלכם, כך תראו תוצאות.

אנליטיקה בחנות אינטרנטית
מרכז ידע

אנליטיקה בחנות אינטרנטית

את הפתגם הידוע, ידע זה כוח, שמעתם בעבר? סביר להניח שכן. על גוגל אנליטיקס שמעתם? אם כן או אם לא, טוב לדעת שאנליטיקה בחנות אינטרנטית וקודים אנליטיים זה הרבה יותר מגוגל. כמו כל דבר בחיים, גם במכירות אונליין איסוף נתונים ולמידה מביאים יותר הצלחה. אנליטקה – הכלי שמאפשר לנו, לכם ולאתר המכירות שלכם ללמוד, להשתפר וכמובן למכור יותר. אנליטיקה בחנות אינטרנטית זה לא רק גוגל אנליטיקס ניתוחים אנליטיים יכולים לסייע לשיפור המכירות בכל חנות מקוונת. כחברת פרסום באינטרנט שגם מספקת שירות של בניית חנות אינטרנטית, התובנות והניסיון שלנו שווים ללקוח יותר. לפני שנסביר על החשיבות של הקודים האנליטיים במהלך בניית חנות אינטרנטית, נזמין אתכם להתעדכן גם במדריך שלנו שעוסק באפיון אתר מכירות אם אתם שוקלים להקים חנות שכזאת. הניסיון העשיר שלנו בבניית חנות אינטרנטית, בעיצוב אתר מכירות ובפרסום בגוגל ובפלטפורמות אחרות לימד אותנו המון על גוגל. יש לנו המון כבוד לגוגל וליכולות השונות שלה, אבל חשוב לומר דבר ברור: אנליטיקה בחנות אינטרנטית זה לא רק גוגל אנליטיקס. בקודים אנליטים מסוימים אכן אפשר לבדוק כמה אנשים הגיעו וביקרו באתר. אבל יש גם קודים אנליטיים שמראים לנו בדיוק כמה קנו, דרך איזו מודעה קנו, מהיכן הגיעו. אנליטיקה יכולה לחשב עבורנו כל מיני מדדים חשובים. למשל מדד יעיל וטוב שנקרא ROI – החזר עבור השקעה. זהו נתון ומדד שמראה את הכדאיות הכלכלית בכלל וכדאיות נקודתית (למשל של קמפיין פרסום ספציפי או מודעה ספציפית). או מדד ROS – זהו נתון של החזר על המכירות. זהו ערך שמלמד על היעילות התפעולית של החנות המקוונת. זיהוי טרפיק איכותי, גם זה אנליטיקה יש עוד כל כך הרבה משמעויות לקודים אנליטיים ולאנליטיקה בכלל, שלא נכסה את הכל. אך אפילו עוד לפני בניית אתר מכירות או תוך כדי הזנת מוצרים נוספים לאתר קיים, כדאי שתדעו עוד כמה דברים. אנליטיקה בחנות אינטרנטית יכולה לאפשר לכם לזהות מהיכן מגיע לאתר טרפיק איכותי. כך אפשר לדעת במה להשקיע יותר ולאן לתת עדיפות. אנליטיקה יכולה לעזור לכם לדעת מהי עלות הבאת הטרפיק ביחס לעלות המוצרים שנמכרים דרכה. חיבור מערכות אנליטיות שימקסמו את האתר כדי להפיק את מירב התועלת מהאנליטיקה אנו רותמים עבורכם הרבה הבנה בקודים אנליטיים, טרפיק ופרסום מקוון. אנו מתמחים בחיבור אופטימלי של מערכות שיצליחו לאסוף מידע חשוב, למיקסום האתר, המכירות והרווחים. לדוגמא, ישנן מערכות שמצלמות את תנועת העכבר של הגולשים באתר. בצורה כזאת ניתן לראות באופן וויזואלי האם הגולשים מוצאים את הדרוש להם בצורה נוחה ומהירה. אם מזהים משהו לקוי, מתקנים. אם רואים שהגולשים נתקעים במקום מסוים באתר, אפשר לשפר. כשעוזרים לגולשים לנווט באתר וליהנות מגלישה שוטפת, הפעילות באתר משתפרת. פחות גולשים יינטשו, יותר גולשים יסיימו עם רכישה וחשוב לא פחות – עם שביעות רצון גבוהה ונטייה לקניה חוזרת. אנליטיקה בחנות אינטרנטית במיטבה – הכנסת שיפורים עדכניים ששווים כסף מכיוון שחוץ מבניית אתרים אנחנו גם משרד פרסום, אנחנו יודעים היטב מה נדרש לצורך ביצוע שיווק של האתר, כבר בבניה. בהתאם לכך אנו מתאימים את הקודים האנליטיים בשלב מוקדם ובאופן מיטבי. הטמעה אופטימלית לטובת שיווק אופטימי. הכנסת שיפורים נוספים על סמך מידע אנליטי ונתונים זורמים ועדכניים, שווים לכם כסף, הרבה כסף.

לבנות חנות אינטרנטית
מרכז ידע

5 פעולות חשובות לפני שמתחילים לבנות חנות אינטרנטית

קיימים הרבה דרכים לבנות חנות אינטרנטית. חמשת הפעולות הבאות יעזרו לכם לחסוך בעלויות הקמה ובזמן הפיתוח, כך שתוכלו לעלות את אחוזי ההמרה של הפעולות השיווקיות. אפיון חנות אינטרנטית אפיון אתר מכירות נחוץ כמו הקמת יסודות לבניין חדש. כדי להגיע למכירות אופטימליות מקימים אתר מכירות רק אחרי אפיון מעמיק ומדעי. אפיון אתר מכירות, מועיל ונחוץ לא רק באתרים מורכבים של חנויות שמוכרות מאות מוצרים. גם עבור בניית חנות אינטרנטית עם עשרות מוצרים, ואפילו פחות זהו שלב מאוד מאוד חשוב. בחירת עיצוב האם חנות יפה יותר, עם עיצוב כובש ואנימציות מגניבות, היא גם חנות שמוכרת יותר? הרבה אנשים מופתעים לגלות, חנות עם עיצוב מדהים וחדשני יכולה למכור הרבה פחות מחנות עם עיצוב סטנדרטי. עיצוב חנות אינטרנטית חשוב קודם כל על מנת להנגיש את החנות למשתמשים. אנשים מגיעים לחנות שלכם כדי לקנות, ולא כדי לראות עד כמה היא יפה. לכן חשוב שהעיצוב יתרום לחוויית הקניה ולא הפוך. איך לבחור חברת פיתוח מחיר, המלצות, קשר אישי – אלו שלושת התנאים הסטנדרטיים היכולים להשפיע על הבחירה של חברת פיתוח. ב-“עדן שיווק עסקים” כל לקוח שרוצה לבנות חנות אינטרנטית מקבל דבר נוסף – אפיון שיווקי של החנות. אנחנו מראש לוקחים בחשבון תהליכים שיווקיים שכל חנות תצטרך לעשות ומטמיעים אותם בתוך האתר. זה חוסך ללקוחות שלנו עלויות רבות ומייעל תהליך שיווק עתידי. תמונות ותיאורים של מוצרים קיימים שתי גורמים עיקריים (חוץ ממחיר) המשפיעים על החלטת הגולש לקנות – תמונת המוצר והתיאור שלו. הרבה בעלי חנויות חוסכים בעלות צילום וכתיבת טקסטים שיווקיים וזה מוריד משמעותית את אחוזי המרת החנות. תשימו לב איך אתם קונים באינטרנט. קודם כל רואים תמונה ראשית, אחרי זה נכנסים לקרוא תיאור על המוצר, ורק אחרי זה מתחילים לחשוב האם כדאי לכם לקנות או לא. תוספים לקידום מכירות בסיום בניית חנות אינטרנטית מתחיל שלב של שיווק. שיווק של חנות אינטרנטית מחולק לשלושה שלבים – לפני שהגולש הגיע לחנות, ההתנהלות בחנות עצמה והשיווק אחרי שהלקוח עזב את החנות. כדי להגדיל אחוזי המרה וסל קנייה, קיימים מספר תוספים שחשוב להכיר בהם. קופון לעידוד קנייה חוזרת. ניהול מועדון לקוחות. מערכת הנחות מותאמות ללקוח קנייה בקליק אחד החזרת אנשים שהתחילו את תהליך הקנייה ולא סיימו לבנות חנות אינטרנטית זה לא תהליך טכני תהליך בניית חנות אינטרנטית הוא קודם כל תהליך שמתחיל מהרבה מחשבה ובירורים ורק בסוף יש עיצוב והקמה טכנית. העברת התהליך בצורה נכונה תאפשר לכם לבנות חנות מוצלחת ולחסוך בעלויות פיתוח. בהצלחה

עיצוב חנות אינטרנטית להלבשה תחתונה
אתרים לדוגמא

Lacy Somethings – עיצוב חנות אינטרנטית להלבשה תחתונה עם מחשבון מיוחד

עיצוב חנות אינטרנטית להלבשה תחתונה Lacy Somethings, העמיד מולנו אתגר לא פשוט – לפתח מערכת שתקטין את כמות ההחזרות בגלל מידה לא נכונה. כתוצאה מהמחקר שעשינו הגענו למסקנה שברוב המקרים אנשים לא בטוחים האם מידה שרשומה באתר היא באמת המידה המתאימה להם. מחשבון מידות כמו שאין שני אנשים דומים, גם במידות ככל הנראה לא תהיה התאמה בין שני אנשים שונים. לכן החלטנו לא להשתמש בשיטה הרגילה של בחירת מידה, ופיתחנו מחשבון מיוחד שמסנן בגדים לפי היקפים. לכל סוג של בגד יש את רשימת ההיקפים שבעזרתם אפשר לבצע סינון ולמצוא בגדים מתאימים. כדי להקל עוד יותר על תהליך הקנייה, אפשר להשתמש במחשבון בסנטימטרים או באינצ’ים. יתרון נוסף של מחשבון – אפשרות לשלב באתר מותגים שונים עם טבלאות מידות שונות. לכל מותג יש טבלת מידות משלו שיוצר בלבול והתנגדות לקנייה אצל הלקוחות. עיצוב חנות אינטרנטית להלבשה תחתונה אחד הדפים החשובים בחנות האינטרנטית הוא דף הבית. דף הבית הוא חלון הראווה של החנות ואחד המטרות שלו היא לקדם מוצרים מובחרים. את דף הבית חילקנו לשישה מסכים שלכל מסך מטרה מיוחדת. מסך ראשון – באנר עליון וארבעה באנרים קטנים לקידום מוצרים מובחרים מסך שני – גלריית מוצרים מובחרים מסך שלישי, רביעי וחמישי – קטגוריות מובחרות עיצוב דף קטגוריה עיצוב דף קטגוריה של החנות כלל בתוכו מנגנון מיוחד של תצוגת מסננים המותאמים לסוג הקטגוריה. דף מוצר עיצוב של הדף מוצר כלל אלמנטים חשובים כמו תמונה ראשית, גלריית תמונות וכפתור לקנייה מהירה. תוספים בעיצוב חנות אינטרנטית להלבשה תחתונה כדי להגדיל את המכירות של החנות השתמשנו בתוספים מיוחדים: וויש ליסט מוצרים משודרים ומוצרים מומלצים בדף מוצר כרטיס מתנה מוצרים מומלצים בסל כפתור קנייה מהירה איחוד דף סל ודף קופה כדי לחסוך מעבר נוסף בין הדפים מערכת קופונים מתקדמת

חנות להשכרת ציוד לאירועים
אתרים לדוגמא

פיתוח חנות להשכרת ציוד לאירועים – CDesign

בזמן פיתוח חנות להשכרת ציוד לאירועים היה אתגר לא פשוט – היינו צריכים לפתח מערכת שמחשבת לא רק את המלאי היומי של המוצר, אלה גם את המרכיבים שלו. במידה ומרכיב כלשהו חסר במלאי באותו היום, גם המוצר חייב לרדת מהמלאי. הקמה של חנות להשכרת ציוד לאירועים מתחילה מאפיון נכון בתחילת הדרך נכתב אפיון תפעולי שכלל בירור מעמיק מול הלקוח, תהליכי מכירה וחישוב המלאי. תוך כדי כתיבת האפיון התברר שבגלל חישוב מורכב של המלאי, אין אפשרות להציג מוצרים באתר כמו שהם מוצגים בחנות הפיזית. לכן, חילקנו את קטגוריית המוצרים לשתי רמות – רמה טכנית ורמה של תצוגה. ברמה הטכנית לא היו מוצרים, אלא רק פריטים שמהם מורכב המוצר. למשל, שולחן מורכב משני פריטים – רגליים ופלטה. כל פריט נמצא באתר כמוצר נפרד עם חישוב מלאי נפרד. ברמת התצוגה כל הפריטים הוצגו כמוצר שלם. למשל, רגלים ופלטה מוצגים כשולחן. אבל המלאי מחושב לפי כל פריט ואם פריט כלשהו חסר במלאי, כל מוצר יורד מהמלאי. חישוב מלאי לפי תאריכים להבדיל מחנות למכירת מוצרים, בחנות השכרה של ציוד לאירועים, החישוב נעשה ברמה היום-יומית. זאת אומרת, כל יום המלאי מתאפס. האתגר הנוסף שהיה, זה לחשב שישי-שבת וחגים כיום אחד. לצורך זה השתמשנו בפלג-אין של בוקינג שעבר כמה שדרוגים. כך נראה דף מוצר שמכיל תאריכים של אירוע, בחירת סוג פריטים משלימים וכמות זמינה במלאי.   לעשות הכל בדף אחד בבניית חנויות אינטרנטיות יש חוק חשוב מאוד – לאפשר לגולש לעבור תהליך של רכישה עם כמה שפחות העברות מדף לדף. בחנות להשכרת ציוד לאירועים עשינו אפשרות לבחור מוצר ולנהל סל בדף של הקטגוריה. הודות לפיתוח הזה, גולש לא צריך כל הזמן לקפוץ בין המוצרים ויכול להרכיב את כל ההזמנה בדף אחד. בנוסף, בדף קטגוריה אפשר לעשות סינון לפי ערכים נוספים מבלי לצאת מהדף. דוחות מלאי אין חנות שיכולה להתנהל בצורה יעילה בלי ניהול מלאי תקין. בחנות השכרת ציוד לאירועים זה עוד יותר קריטי, מכיוון שחייבים לדעת כמה מלאי נשאר ליום מסוים והאם יש פערים שחייבים לטפל בהם. לצורך זה פיתחנו דוח מיוחד שמראה את כמות הפריטים שנשארו במלאי. תמונות נוספות של החנות – השכרת ציוד לאירועים דף הבית תפריט מעוצב דף קטגוריה

עיצוב חנות אינטרנטית
מרכז ידע

עיצוב חנות אינטרנטית טוב – הרבה יותר מעיצוב אתר יפה

האם אתר יפה יותר הוא גם אתר שעובד טוב, שמוכר טוב? הרבה אנשים מופתעים לגלות שאפשר לעצב אתר שנראה מדהים, אבל המכירות לא ממריאות. נסביר מה זה באמת עיצוב חנות אינטרנטית בצורה נכונה. נגלה למה האתר לא צריך להיות רק “יפה” או “מרשים” וגם איך ומתי אפשר לעצב אתר חסכוני יותר. עיצוב חנות אינטרנטית שמדבר לרגש זה נכון או לא נכון בתהליך של בניית חנות אינטרנטית יש שלבים שהם מסודרים ומדעיים באופיים ויש גם שלבים יותר רגשיים. אפיון אתר מכירות שהוא השלב הראשון בפיתוח אתר מכירות מצוין חייב להתייחס להרבה דברים, בצורה מאוד מדעית. לעומת זאת, עיצוב אתר מכירות (כמו בעיצוב של הבית שלנו או המשרד), יש שם גם היבטים רגשיים. זה לא דבר נכון או לא נכון, אלא עובדה. העיצוב של החנות משפיע על התדמית שלנו ויכול להעביר מסר רגשי לגולשים ולקונים. אין עם זה בעיה וזה גם יכול להועיל, בתנאי שלוקחים בחשבון שיש עוד דברים חשובים. יש דברים בעיצוב שהם לא פחות חשובים ועליהם נדבר בהמשך. באיזו דרך אפשר לעצב אתר עם חיסכון כספי אפשר להשקיע המון כסף בבניית אתר אבל בניית אתר מכירות גם יכולה להתבצע במחיר מצחיק. יש יתרונות לעצב אתר מכירות בזול אבל יש גם חסרונות. תחילה, מה זאת אומרת עיצוב חנות אינטרנטית זול? עיצוב כזה מתבסס על תבנית מוכנה מראש. ישבו מעצבי חנויות ומתכנתים ובנו תבניות שאותם הם מוכרים במחיר מוזל. מחיר מוזל זאת אומרת כ-100 עד 150 דולר בדרך כלל, לעיצוב מוכן. לא רק הזנה מוצרים מוגדרת בצורה מסוימת אלא גם הרבה היבטים עיצוביים אחרים. הדרך השנייה שהיא כמובן הרבה יותר יקרה היא עיצוב של אתר מכירות אישי. מה המשמעויות של עיצוב אישי או תבנית לפעמים ההחלטה בין עיצוב חנות אינטרנטית אישי לבין תבנית נובעת משיקול כלכלי פשוט. אם התקציב כרגע לא מאפשר הקמת חנות מעוצבת על פי הצרכים האישיים, אז זה מה שיש. אבל ישנם מצבים שבהם לאחר אפיון האתר, בהתייחס לסוג הלקוחות, לציפיות שלהם, לאופי המוצרים שרוצים למכור, ברור שנהיה חייבים לעצב אתר בצורה אישי, גם אם המחיר הוא ברמה אחרת. חשוב לקחת בחשבון את הדברים הבאים: תבנית מוכנה היא סטנדרטית ולא מותאמת באופן מיוחד לצרכים ספציפיים. אם יש הרבה משמעות למיתוג, בדרך כלל תבנית מוכנה מראש לא תעבוד טוב. בתבנית מוכנה מראש אפשרויות השינויים שניתן להכניס מאוד מוגבלות. עיצוב אישי מאפשר אין ספור אפשרויות והתאמות מלאות. אם אתם רוצים לקחת חלק יותר פעיל בעיצוב החנות על פי החזון שלכם, התשוקה שלכם, הכיוון שאתם מכתיבים, תבנית לרוב פחות תתאים (אלא אם מצאתם במקרה תבנית ש”יושבת בול” בטעם שלכם). עיצוב אישי מאוד עוזר אם רוצים לפנות לקהל יעד ספציפי, עם דרישות, ציפיות או רצונות מיוחדים. עיצוב חנות אינטרנטית וקהל היעד שלכם במידה מסוימת, לסוג המוצרים שמוכרים באתר תהיה השפעה על העיצוב באתר. אבל עוד הרבה מעבר לזה, כדאי להתייחס לקהל היעד שלכם. ישנם עיצובים מסוימים שידברו מאוד לקהל יעד מסוג אחד ועלולים אפילו לעורר דחיה בקרב קהל יעד אחר. בעיצוב של אתר שמוכר לצעירים בוחרים אלמנטים שעלולים לבלבל או להקשות על קהל יעד מבוגר. מצד שני, עיצוב עם גופן מוגדל שחשוב לקהל מבוגר ייראה לא לעניין עבור גולשים צעירים. בנוסף, בעיצוב יש גם אלמנטים תרבותיים וגיאוגרפיים. עיצוב אתרי מכירות טובים שפונים לקהל ישראלי יהיה הרבה פעמים שונה מעיצוב שיתאים לקהלים בארצות הברית. עיצוב שונה יתאים לאתרי מכירות שפונים לקהל באירופה. איך העיצוב יכול למכור יותר בבניית אתר מכירות והשקתו, יש היבטים שפחות נוגעים ישירות בשיפור המכירות (כך למשל אחסון חנות אינטרנטית). אבל בשלב עיצוב האתר, יש הרבה דברים שישפיעו על ביצועי מכירות. אפשר להדגים כמה דברים בנושא זה: מהיכן הרכישה – באפיון האתר, חשוב להגיע למסקנה האם מרבית הגולשים קונים במובייל או אולי דרך הדסקטופ. אתר מכירות מוטה מובייל צריך להיות מעוצב בהתאמה וכך ימכור טוב יותר. אגב, יש אנשים שגולשים במכשיר מסוים אבל מעדיפים לרכוש אחרת (למשל מרגישים בנוח לרכוש דרך המחשב הנייח, בבית). עיצוב מותאם אפסייל – ניתן ורצוי להתייחס לעיצוב שמותאם לאפסייל. עיצובים שיציגו לדוגמא מוצרים משלימים ונלווים בצורה נכונה יאפשרו להגדיל את סל המכירות ללקוח. עיצוב מותאם תהליך רכישה – עיצוב אתר טוב מתייחס כמובן גם לגולש ולרוכש. הוא מסייע לצלוח את תהליך הרכישה בצורה טובה וחלקה יותר. התייחסות לאסתטיקה בעיצוב וגם מתוך הבנה של צרכי לקוח ופסיכולוגיית צרכנים, תמכור בשבילכם הרבה יותר.

להצעה משתלמת צור קשר
אנא מלאו את הטופס ונחזור אליכם תוך שני ימי עסקים
או התקשרו עכשיו:
בקרו בדף הסטודיו שלנו
שינוי גודל גופנים
ניגודיות