מריאנה הום סטיילינג
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב skype
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב vk
שיתוף ב facebook

מריאנה הום סטיילינג

מריאנה הום סטיילינג, הוא סטודיו המתמחה בעיצוב והלבשת דירות ובתים פרטיים משלב החלום ועד המסמר האחרון. מריאנה מלווה את הלקוחות לאורך כל הדרך.

בקרו בעמוד הפייסבוק של מריאנה הום סטיילינג

עוד
לקוחות

עידן שירותי הנדסה ובניין

“עידן שירותי הנדסה ובנין” עוסקת, בביצוע של פרויקטים בתחום ענף הבניה, כגון: בניית בתים פרטיים, עבודות קונסטרוקציה ושלד, עבודות גימור, תוספות בניה ושיפוצים מורכבים. בקרו בדף

היופי שבצניעות
לקוחות

היופי שבצניעות

שיווק אתר מכירות של אורלי דואני מעצבת אופנה וכיסויי ראש למגזר הדתי. בקרו בדף

blank
מאמרים

איך לשלם פחות על קידום אתר?

קידום אתר מכירות באינטרנט מאוד מורכב ומושפע מהרבה גורמים. היום נדבר על קידום אתר מכירות בעזרת Affiliate Marketing Affiliate Marketing Affiliate Marketing או שיווק שותפים, מאפשר ליצור רשת “סוכני מכירות” שעובדים לטובת האתר ומקבלים רווחים בהתאם לכמות המכירות שבוצעו בפועל. לכל אחד מהסוכנים יש דרך מיוחדת משלו למכר. זה יכול להיות בעזרת האתר שלהם, רשתות חברתיות, רשימות תפוצה ועוד. קידום אתר מכירות קידום אתר מכירות בעזרת שיווק שותפים היא שיטה ידועה וקלה ליישום, אבל מסיבה כלשהי הרבה בעלי אתרים נמנעים מלהשתמש בה. יתרון משמעותי של השיטה הזאת היא, שאתם משלמים אך ורק אחרי ביצוע המכירה בפועל. זה אומר, שאין צורך להשקיע כסף בפרסום ולהסתכן בהוצאות נוספות. איך לבנות שיטת תגמולים זה ברור, שכל סוכן מכירות, אפילטור, ירצה לקדם את האתר שלכם בתנאי שיוכל להרוויח. עמלות מכירה משתנות בהתאם לסוג המוצר, המדינה, כמות מכירות ועוד. נקודות חשובות שעליהם לשים לב כאשר בונים שיטת קידום אתר מכירות בעזרת Affiliate Marketing תגמול אחיד או מדורג תגמול אחיד משמעותו שכל אחד מקבל אותו אחוז מהמכירה. לעומת זאת תגמול מדורג מאפשר לעודד אנשים שיעשו יותר מכירות ולשלם להם אחוזים יותר גבוהים. כמה עמלה לשלם אל תהיו קמצנים! אנשים השקיעו מזמנם כדי לקדם את האתר שלכם. חשוב שירוויחו. אחרת יבוא מישהו ויתן עמלות יותר גבוהות ואותו סוכן מכירות שלכם יפסיק לעבוד אתכם ויעבור לאתר אחר. לבנות מערכת נוחה כאשר בונים אתר מכירות, חשוב כבר בשלב האפיון לחשוב על תכנית אפילייט. לא פעם ראיתי שכדי להירשם לתכנית אפילייט היה צורך לשלוח בקשה דרך טופס צור קשר ולחכות עד שנציג האתר יפנה אליך. ועוד יותר גרוע, אי אפשר לראות מכירות שביצעתי וכמה עמלות מגיעות לי. כדי להצליח לקדם אתר מכירות דרך Affiliate Marketing, מערכת הרשמה ובקרה חייבת להיות שקופה וקלה לתפעול של סוכני מכירות. מודלים אפשריים ישנם 4 מודלים עיקריים של תוכניות שיווק שותפים: תשלום עמלה או אחוז מסוים עבור מכירה (Cost Per Sale) תשלום ידוע מראש עבור הפניית ליד (CPL) או מילוי טופס להשארת פרטים (Cost Per Action) תשלום עבור קליק (Cost Per Click) תשלום עבור שיחת טלפון מלקוח פוטנציאלי (Cost Per Call)

בונים אתרי אינטרנט
מאמרים

איך אנחנו בונים אתרי אינטרנט

בניית אתר הוא תהליך שהצלחתו תלויה בלא מעט גורמים. ישנן מגוון שיטות עבודה ובפוסט זה אפרט איך אנחנו ניגשים לבניית אתר. שלב ראשון – בירור צרכים. הרבה לקוחות שמגיעים אלינו נמצאים בשלבים ראשוניים של בירור לגבי האתר. לפעמים הם אפילו לא יודעים מה מצפים מהאתר ולאיזה מטרה הוא ישמש.השלב הזה מאפשר ללקוח לברר שאלה חשובה מאוד – מהי מטרת האתר. האם זה אתר תדמית, אתר לידים או מכירות. שלב שני – אפיון אתר השלב הזה קריטי במיוחד לאתרי סחר. הזמן שאנחנו משקיעים באפיון אתר חוסך זמן ועלויות נוספות. שלב האפיון מאפשר לבעל עסק לענות להרבה שאלות נוספות כמו – קידום אתר, אחסון, משלוח, מבצעים, ניהול מועדון לקוחות ועוד. בירור נכון של השאלות האלו יכול להכריע האם האתר יהיה מוצלח או לא. שלב שלישי – עיצוב אתר לאחר אפיון אתר, התיק עובר למעצב הגרפי. אנחנו עובדים עם מספר מעצבים שכל אחד מתמחה בתחום שלו. אחד מצליח יותר באתרי תדמית, השני באתרי סחר, שלישי באתרי לידים. יש גם חשיבות, האם עסק פונה לשוק ישראלי או לשוק אמריקאי, למשל. כי לכל מדינה יש אופי ודרישות שונות וחייבים להבליט אותם בעיצוב. עיצוב אתר הוא לא זול ועסקים שלא רוצים להשקיע הרבה כסף באתר יכולים להשתמש בעיצובים מוכנים שיכולים להוזיל את עלויות האתר בכמה אלפי שקלים. שלב רביעי – הקמת האתר הקמת האתר הוא דבר טכני שהצלחתו תלויה בשלבים קודמים. אם עשינו הכל נכון, הקמת האתר מתקדמת במהירות ובקלות. לקראת השלב הזה בעל העסק צריך לדאוג לכל הטקסטים ותמונות שיהיו באתר. לסיכום אחרי מאות אתרים שבנינו, אנחנו יודעים ללוות את הלקוחות שלנו בכל שלב ולסייע להם לחסוך בעלויות הקמה ולמנוע טעויות שבעתיד יגרמו להפסדים רבים.

אתר מכירות
מאמרים

מה חשוב לדעת לפני שבונים אתר מכירות

החלטתם למכור דרך האינטרנט. מזל טוב! ידוע כי מכירות דרך האינטרנט הנה דרך יעילה למכירות ולה שני יתורנות בולטים:א) מכירות דרך האינטרנט מאפשרות להגיע ללקוחות חדשים בכל בארץ ואפילו בכל הבעולם.ב) רוב העסקים שמוכרים דרך האינטרנט לא צריכים להוציא כספים לאחזקת מקום או לכוח אדם. בכדי שאתר מכירות יתחיל להניב רווחים חשוב לקחת בחשבון את הסעיפים הבאים: 1. מהירות טעינת האתר. במיוחד במכשירים ניידים.בעולם המודרני לאנשים אין סבלנות לחכות עד שהאתר יעלה. הזמן המומלץ לטעינת אתר לא צריך לעלות על 5 שניות.2. סרטיפיקט SSL. היום כמעט ואין אתרים ללא סרטיפיקט SSL, חשוב לשים לזה לב. SSL (Secured Sockets Layer) הוא פרוטוקול של תקשורת מוצפנת בין מחשבים המאפשר תקשורת מאובטחת ביניהם. בדגש במיוחד על אתרים שמקבלים סליקה.3. הגנה נגד פריצות. כל פריצה מתורגמת להפסדים במכירות האתר.אין אבטחה 100% נגד פריצות. יחד עם זה אם רוכשים שרת לאחסון אתרים עם רמת אבטחה גדולה ודואגים לעדכן בזמן מערכות אבטחה ופלאגינים של האתר, אפשר להקטין משמעותית את הסיכוי לפריצות.4. אפשרויות משלוח. פעם היה נהוג לתת לגולש כמה אפשרויות משלוח.עד נקודות איסוף – סכום אחד, עד הבית – סכום אחר, משלוח מהיר – סכום רביעי ואם לא מתאים – יש עוד אפשרות מיוחדת.ריבוי אפשרויות רק מבלבלות גולשים ומורידות אחוזי המרה. עדיף לתת 2 אפשרויות – אפשרות בתשלום (ורצוי עד הבית) ומשלוח חינם מעל סכום מסוים.5. הרשמה מחייבת למועדון לקוחות בזמן קנייה.  שיטה זו הנה שיטה ישנה וגורמת יותר נזק מתועלת. במיוחד היום, שיש חוק ספאם, לההרשמה הזאת אין הרבה תועלת. חשוב להקל כמה שיותר על תהליך הקנייה וכתוצאה מכך יעלו אחוזי ההמרה.

להצעה משתלמת צור קשר
אנא מלאו את הטופס ונחזור אליכם תוך שני ימי עסקים
או התקשרו עכשיו:
בקרו בדף הסטודיו שלנו
שינוי גודל גופנים
ניגודיות