קידום ממומן בפייסבוק
מאמרים

קידום ממומן בפייסבוק

קידום ממומן בפייסבוק. איך זה עובד?

הפייסבוק הפך כבר מזמן לעולם ומלואו ובעלי עסקים שהציבו את כף רגלם ברשת החברתית יכולים ליהנות מיתרונותיה. אחת מדרכי הפרסום ברשת נקראת קידום ממומן.

קידום ממומן בפייסבוק יכול להתאים מאוד לחלק מהעסקים ולסייע להם לפרסם את העסק. בעלי עסקים שמבצעים קידום ממומן בפייסבוק יכולים למקד את הפרסום למאפייניו של קהל היעד – לגילו, מינו, מקום מגוריו, השכלתו, תחומי העניין שלו ופרמטרים נוספים, בצורה זו ניתן לייעל את הפרסום ולהגיע בדיוק אל האנשים שעשויים לרכוש ממנו מוצרים או שירותים.


אל תפספסו גם את:

קידום ממומן בפייסבוק

למי מתאים לבצע קידום בפייסבוק בשיטת הקידום הממומן?

פרסום ממומן בפייסבוק מתאים לחברות ובעלי עסקים קטנים, בינוניים וגדולים שמעוניינים לספק שירותים ולמכור מוצרים. כמו כן, השיטה מתאימה לאנשי ציבור שמעוניינים ליצור רושם טוב כדי להגדיל את כמות התומכים שלהם, למפורסמים, לתנועות פוליטיות, למותגים מסוימים ולתנועות חברתיות ללא מטרות רווח שמעוניינות בין היתר לגייס כספים, לצאת למחאות ולארגן פעילויות ציבוריות. מכיוון שמדובר על שיטה שמביאה תוצאות מהירות היא מתאימה מאוד לקמפיינים שעולים באירועים ותקופות מסוימות.

אצלנו בעסקים טובים תקבלו את השירות המקיף, האישי והמקצועי ביותר. תנו לנו לסייע לכם להגיע לחשיפה אדירה ולמקסם את הרווחים.

היתרונות של הקידום הממומן בפייסבוק

קידום בפייסבוק מאפשר למבצעי הקמפיין ליהנות מיתרונות רבים. נציין ארבע יתרונות מרכזיים של קידום בפייסבוק בשיטת הקידום הממומן:

  1. התאמה לתקציב – בעל העסק יכול לקבוע מראש את הסכום שהוא מעוניין להשקיע בקמפיין כך שאין שום הפתעות בדרך.
  2. חשיפה לקהל יעד ממוקד – כדי ליהנות מהיתרון הגדול הזה יש להגדיר את קהל היעד בצורה מדויקת. ככל שהקהל יוגדר בצורה טובה יותר (תחומי עניין, שעות גלישה, גיל, מין, נתונים דמוגרפיים ומאפיינים נוספים) – כך תגדל כמות האנשים שיפנו אל העסק. במילים אחרות –טרגוט נכון יוביל להשקעה משתלמת.
  3. מעקב מתמיד ושיפור תוצאות – ניתן להשתמש בכלים שונים כדי לעקוב אחר הקמפיינים – אפשר למשל לגלות תקלות טכניות, לבדוק באילו מכשירים הלקוחות גולשים, כמה זמן הם נמצאים באתר, האם הם קוראים האת הטקסט, האם הם ממלאים את פרטיהם האישיים, באילו שעות הם גולשים ולקבל מידע נוסף. בהתאם לתוצאות ניתן להסיק מסקנות ולייעל את העבודה.
  4. מהירות – קמפיינים ממומנים בפייסבוק מייצרים תוצאות מהירות כך שלא צריך להמתין לאורך זמן ולהימצא במצב של חוסר וודאות. פעמים רבות ניתן לראות את התוצאות של הקמפיין תוך מספר שעות בלבד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות