ניהול דף עסקי בפייסבוק
ניהול דף עסקי בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב skype
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב vk
שיתוף ב facebook

מה זה כולל ומדוע הוא כל כך חשוב?

הפייסבוק הוא זירת התרחשות מרכזית עבור כל בעל עסק. כמות החשיפה אליה ניתן להגיע באמצעות ניהול נכון של דף עסקי בפייסבוק היא עצומה ולכן חשוב לנצל את הרשת החברתית הפופולארית.
ניהול דף עסקי בפייסבוק מתאים במיוחד עבור בעלי עסקים שצריכים להציג ללקוחותיהם הקיימים והפוטנציאליים את פעילותיהם השוטפת וליצור תדמית של עסק איכותי. בעלי העסקים יכולים להיות עורכי דין, רואי חשבון, בעלי חנויות ובעלי עסקים נוספים.

יצירת תדמית של עסק איכותי ויתרונות נוספים של קידום בפייסבוק


אל תפספסו גם את:

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

רוצים שנקים וננהל עבורכם דף עסקי בפייסבוק? מה אנו צריכים מכם?

לפני שאנו מקימים דף עסקי בפייסבוק אנו נפגשים עם הלקוח ומסכמים על כללים שיסייעו לנו לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר.

בין היתר אנו מבקשים מהלקוח לשלוח לנו תמונות, טקסטים ווידיואים. כל הפוסטים, התמונות וסרטוני הוידיאו שנשלחים אלינו עוברים עריכה קפדנית.

כמו כן, אנו עובדים בשיתוף פעולה עם הלקוח באופן שוטף. אנו פותחים אירועים, מפרסמים מבצעים, הנחות, חידונים ומבצעים פעולות נוספות שמטרתן להגדיל את כמות החשיפה, לעורר עניין, לייצר דיון ולעדכן את החברים בנוגע לכל ההתרחשויות שחלות בעסק.

ליצירת דף עסקי בפייסבוק יש הרבה יתרונות, נציין את היתרונות המרכזיים של הדף:

  • אמינות – הקמת דף עסקי וניהול נכון הופכים את העסק שלכם לאמין יותר עבור הגולשים ועבור גוגל. באמצעות הדף, ניהולו וביצוע קידום בפייסבוק תוכלו להגיע לקהלים שמחפשים את השירות שלכם ברשת החברתית. חשוב לציין שניהול דף עסקי אומנם תורם רבות אך הוא לא מחליף את הצורך לבצע קידום בגוגל.
  • הגדלת כמות הקישורים – באמצעות ניהול דף עסקי בפייסבוק ניתן להגדיל את כמות הקישורים משום שהדף העסקי פתוח לסריקה של גוגל. כידוע, קישורים איכותיים משפרים את תהליך הקידום.
  • ערוץ ליצירת קשר – אחד היתרונות הגדולים ביותר של ניהול דף עסקי בפייסבוק הוא שהוא מאפשר ללקוחות הפוטנציאליים ליצור קשר. לפעמים מדובר בלקוחות שמתעניינים בעסק ורוצים לשאול שאלה כלשהי ולקבל מענה מהיר ולפעמים מדובר על לקוחות קיימים שמעדיפים את ערוץ התקשורת הזה על פני קיום שיחת טלפון או שליחת מייל. כמו כן, הדף מאפשר לעסק לקבל תגובות ולהשיב ללקוחות פוטנציאליים וקיימים, הדבר מייצר דיון, אמינות ועניין.
  • בוטים – פעמים רבות משתמשים מפעילי הדפים העסקיים בבוטים שמספקים תשובות מסוימות בלבד משום שלמרות שחלה התפתחות בעולם הבוטים הם עדיין נמצאים בתחילת דרכם. שימוש נכון שמשלב בין בוטים ובין מענה אנושי יכול להקל על העובדים בצורה ניכרת ולספק חווית שירות טובה.
  • מידע, מבצעים, הנחות ועדכונים – דף עסקי בפייסבוק מאפשר לכם לפרסם מידע אודותיכם, לפרסם מבצעים והנחות ולעדכן את חברי הפייסבוק בנוגע לאירועים ושירותים נוספים שאתם מספקים.
  • קידום בפייסבוק – קידום אורגני בפייסבוק וקידום ממומן בפייסבוק יכולים להגדיל את כמות החשיפה שלכם. יש לציין שקידום ממומן בפייסבוק מוביל לחשיפה רבה יותר מהקידום האורגני בפייסבוק.
טיפים עסקיים פרקטיים בערוץ TELEGRAM שלנו
עוד
Gtech ישראל
eCommerce

Gtech – השקת חנות דיגיטלית לקהל הישראלי

בשנת 2019, הפכה אלקטרו-גל יבוא ושירות בע”מ לנציגה הרשמית של חברת GTECH בישראל, חברה המייצרת מוצרים לתחזוקת הבית ומובילה בתחום המוצרים הנטענים בתחומה. העלאת המוצר ארצה יצרה צורך בבניית אתר חדש, המותאם לקהל הישראלי דובר העברית. אנו בחברת עדן שיווק וקידום עסקים מתמחים בהתאמת קמפיינים לקהלים דוברי שפות שונות (עברית, אנגלית, רוסית, ספרדית וצרפתית), וכך נוצר שיתוף הפעולה עם חברת אלקטרו גל ליצירת התאמה לוקאלית- לפניכם התוצאות. צפו באתר שבנינו ל- Gtech

התאמת קמפיין אגד לקהל ישראלי דובר רוסית
ניהול דף עסקי בפייסבוק

התאמת קמפיין אגד לקהל ישראלי דובר רוסית

חברת עדן שיווק וקידום עסקים מתמחה בהתאמת קמפיינים לקהלים דוברי שפות שונות (עברית, אנגלית, רוסית, ספרדית וצרפתית).  חברת אגד, חברת התחבורה הציבורית הגדולה בישראל, הפונה לקהל אוכלוסיה מגוון, יצאה בקמפיין לשירות לקוחות בטלפון אחד. תהליך התאמת הקמפיין שנעשה בעדן כלל יצירת קריאייטיב חדש מותאם אוכלוסיה לפניה שפתית, אך גם רגשית ללקוחות דוברי הרוסית – לפניכם התוצאות. קריאייטיב הקמפיין המקורי הקמפיין המותאם באנרים   פייסבוק פרסום בעיתונים

קידום אורגני SEO

פרדס- ייעוץ פיננסי ומשכתנאות

פרדס הוקמה בשנת 2015 ע”י אבירם טננבאום – איש פיננסים עתיר ניסיון עם רקע בפסיכולוגיה ומומחה למשכנתאות ששימש בעבר כיועץ משכנתאות בבנק מזרחי טפחות וצבר ידע עשיר בכל סוגי העסקאות.

קידום ממומן אינסטגרם

יפית דה פרי

קליניקה לאסתטיקת הפנים של יפית דה פריז, הזרקות, טיפולי פנים, ואיפור קבוע. מקום אינטימי עם פרטיות מוחלטת ברמת אביב.

כללי

ד”ר עמי איל

ד”ר עמי איל מומחה בכירורגיה כללית, מתמחה באסתטיקה רפואית וטכנולוגיות לייזר המתקדמות בעולם. מציע טיפולי הרמה ומתיחה ללא סכין מנתחים!  

ניהול דף עסקי בפייסבוק

מרפאת ד”ר שלקוביץ

מרפאת ד”ר שלקוביץ מנוהלת על ידי ד”ר צחי שלקוביץ – רופא בעל ניסיון רב שנים ברפואה אסתטית, המנחיל את המקצוע לדור הבא של הרופאים בתחום, מרצה בכנסים חשובים ומופיע בתקשורת כאחד המובילים בתחום. ד”ר שלקוביץ אינו רק מומחה לרפואה אסתטית אלא מומחה לרפואת עור, עובדה הנותנת מישנה מקצועיות לטיפולים המבוצעים במרפאה. בקרו בעמוד הפייסבוק של מרפאת ד”ר שלקוביץ

להצעה משתלמת צור קשר
אנא מלאו את הטופס ונחזור אליכם תוך שני ימי עסקים
או התקשרו עכשיו:
בקרו בדף הסטודיו שלנו
שינוי גודל גופנים
ניגודיות