ניהול חשבון אינסטגרם
מאמרים

ניהול חשבון אינסטגרם

ניהול חשבון אינסטגרם – עולם של תמונות וסיפורים

הרשת החברתית אינסטגרם הובילה למהפכה בעולם הרשתות חברתיות. הייחוד של הרשת הוא שהיא מתבססת על תמונות, וידיואים קצרים ומעט טקסט. בשנים האחרונות צברה הרשת קהל נרחב שרובו משתמשים צעירים שמעדיפים את באינסטגרם על כל הרשתות החברתיות האחרות.
אינסטגרם מאפשרת למשתמשים לצלם תמונות, לעצב אותן וממש לברוא עולם יפה יותר במו ידיהם. האפליקציה שנכנסה לשוק לפני 8 שנים ונרכשה על ידי פייסבוק מחזיקה כבר יותר מ-100 מיליון חברים והיא לא מפסיקה להתפתח.


אל תפספסו גם את:

יצירת סיפור באמצעות תמונות – כי באינסטגרם תמונה אחת שווה אלף מילים

המשווקים שבוחרים לפרסם באינסטגרם צריכים להעביר סיפור על ידי העלאת תמונות מעניינות ומושכות. סיפור טוב יכול להציג חוויה שעברתם, אנשים שפגשתם, בילוי במקום אקזוטי, מוצר חדש שהתחלתם לשווק או כל פעילות מושכת או מעוררת השראה אחרת שיכולה להוסיף לכם עוקבים. את העוקבים יש לטפח באופן מתמיד שכן כל עוקב יכול להפוך ללקוח נאמן ולרכוש את המוצרים או השירותים שלכם.

למי מתאים לפתוח חשבון עסקי באינסטגרם?

בימים אלו משתמשים באינסטגרם בעיקר צעירים עד גיל 35. הפרסום ברשת מתאים מאוד לעסקים, רשתות וחנויות שקשורים לעולם הלייפסטייל. המטרה של האינסטגרם היא לפרסם את החיים הטובים שכוללים (כמובן): בגדים, תכשיטים, מוצרי קוסמטיקה, טיולים ושלל אפשרויות נוספות כאשר כל הפרסומים מתבססים על שפע תמונות ומעט וידיואים.

תחזוקת חשבון עסקי באינסטגרם דורשת מבעל העסק להעלות פרסומים בתדירות גבוהה, יותר גבוהה מהתדירות שנחוצה לפרסום עסק בפייסבוק, בצורה זו הוא יוכל ניתן לשמור על קשר הדוק עם העוקבים הצעירים שצורכים מידע בכל שעות היממה.

להשפיע על העוקבים במגוון דרכים יצירתיות

ניהול חשבון עסקי באינסטגרם שמתבצע בצורה נכונה ינסה להשפיע על העוקבים בדרכים נוספות כמו למשל באמצעות: שיתוף דעות, קידום אורח חיים, העלאת תמונות של צוות העובדים במטרה לשדר אמינות, שיווק אירועים, הנחות ומבצעים ועריכת תחרויות בין תמונות.

לכל התמונות, הסרטונים והטקסטים הקצרים יש להוסיף האשטאגס. ההאשטאג מסומן כ-# ואחריו מופיעה מילה. באמצעות הסימון ניתן לתייג את ההעלאות ולשלב אותן עם נושא מסוים. לצד ההאשטאגים יש לבצע פעולות נוספות שייצרו מעורבות כמו למשל: לעקוב אחרי עסקים דומים ולקשר ביניכם ובין התמונות שלהם. נוסף על כך, כדאי להעלות סרטוני וידיאו שאורכם 15 שניות ולקשר את האינסטגרם לבלוג.

חברת עסקים טובים צברה ניסיון רב בניהול חשבונות אינסטגרם של בעלי עסקים מתחומים שונים. נשמח לסייע לכם להפוך לשיחת היום, שיחת המחר, שיחת החודש ובמילים אחרות - להשאיר אתכם תמיד במרכז העניינים.

Call Now Button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות